Modelowanie dla firm startupowych

Wielkie marzenia i ich urzeczywistnianie to ogromne przedsięwzięcie dla firm/organizacji na wczesnym etapie rozwoju. Rozumiejąc te wyzwania jesteśmy również zaangażowani w pomoc w rozwiązywaniu problemów inżynieryjnych za pomocą niedrogiego oprogramowania, dzięki czemu niemożliwe staje się faktem.

Stworzyliśmy program Ansys Startup dla firm na wczesnym etapie z ograniczonymi funduszami i zasobami. Zapewniamy pełen dostęp do oprogramowania symulacyjnego Multiphysics oraz obliczeń o wysokiej wydajności, dzięki czemu możesz szybko i ekonomicznie realizować swoje projekty inżynierskie.

Ponad 1500 startupów z 52 krajów, z branż autonomicznej, high-tech, energetycznej, lotniczej, motoryzacyjnej, 5G i opieki zdrowotnej, wybrało firmę Ansys.

Dołącz do nas i Ty !

Zmniejsz czas projektu

Zwiększ wydajność

Określ wykonalność projektu

Obniż koszty prototypowania

Co oferujemy w ramach programu?

W obliczu ograniczonych środków finansowych i przychodów wiele startupów musi budować i testować fizyczne prototypy, aby zweryfikować wydajność produktu, co wymaga znacznych zasobów finansowych i osobowych. Proces fizycznego prototypowania jest również czasochłonny, co zwiększa bariery w wygraniu wyścigu o rynek z potencjalnymi konkurentami.

Ansys Startup Program zapewnia dostęp do szerokiego portfolio przystępnych cenowo rozwiązań symulacyjnych, które pomagają start-upom na wczesnym etapie rozwoju rozwijać ich działalność, jednocześnie znacznie redukując fizyczne testy prototypów.

Oprócz wsparcia produktowego, firmy rozpoczynające działalność mogą uzyskać dostęp do Ansys Learning Hub, webinarów i szkoleń, które można przechodzić samodzielnie we własnym tempie, zaprojektowanych w celu poszerzenia ich wiedzy technicznej.

Kwalifikujące się startupy otrzymują dostęp do wsparcia technicznego, możliwość angażowania się we wzajemnie korzystne możliwości marketingowe oraz następujące pakiety produktów obejmujące wiele zagadnień fizyki:

* Structures & Fluids

* Electromagnetics

* Embedded Software

* Optics and Photonics

* Digital Missions

Zapoznaj się z pakietami

Warunki udziału

Twoja firma kwalifikuje się do programu ANSYS Startup jeśli:

* jest firmą prywatną

* istnieje na rynku krócej niż 10 lat

* jej roczne obroty są poniżej 5 mln USD

* nie świadczy usług konsultingowych ani usługowych (symulacyjnych)

* wyraża zgodę na współpracę marketingową z Ansys i Spectropolem

Przykłady Startupów, które odniosły sukcesy współpracując z ANSYS