Modelowanie w optyce

SPECTROPOL jest autoryzowanym Channel Partnerem firmy ANSYS

PRODUKTY
ZASTOSOWANIE
NOWOŚCI
ZAPYTAJ SIĘ

Oprogramowanie do modelowania

Oprogramowanie SPEOS i ZEMAX to kluczowe rozwiązania w dziedzinie optyki, często skolerowane z Lumericalem i VRExperience

SPEOS

ANSYS SPEOS umożliwia symulację światła i układów optycznych, pozwala skrócić czas prototypowania i związane z tym ograniczenie kosztów, przy jednoczesnej poprawie wydajności produktu.

Czytaj więcej

Zemax

ANSYS ZEMAX to szeroko wykorzystywany standard do projektowania układów optycznych. OpticsStudio wykorzystywany jest do projektowania systemów optycznych, oświetleniowych i laserowych w wiodących firmach z branży optycznej i na uniwersytetach na całym świecie.

Czytaj więcej

Lumerical

Symulacje inżynieryjne z zakresu fotoniki. Pozwalają na projektowanie zjawisk multifizycznych na poziomie komponentów, układów i całych systemów w szerokiej gamie zastosowań m.in sensory i detektory, pasywne i aktywne komponenty, światłowody.

Czytaj więcej

Wirtualna rzeczywistość

VRXPERIENCE Light Simulation powstał w wyniku współpracy Ansysa z Autodeskiem, nawiązanej w celu rozszerzenia możliwości projektowych dla projektantów motoryzacyjnych poprzez symulacje najnowocześniejszych koncepcji oświetleniowych, w celu oszczędności czasu i kosztów prototypowania.

Czytaj więcej